Atraskite stiprybę ir ramybę:

Wim Hof metodo seminaras Lietuvoje

WIM HOF METHODSTRESO VALDYMASŠALTIS

5/21/20242 min read

Šiame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje mes dažnai pamirštame rūpintis savo kūnu ir protu. Laimei, dabar Lietuvoje turime galimybę pažinti ir išbandyti revoliucinį savęs tobulinimo būdą – Wim Hof metodą – dalyvaudami pradmenų seminaruose su sertifikuotu instruktoriumi.

KAS YRA WIM HOF METODAS?
Wim Hof metodas, sukurtas olando, dar žinomo kaip „The Iceman“, apjungia kvėpavimo pratimus, darbą su mintimis ir šalto vandens terapiją. Šis metodas padeda stiprinti imuninę sistemą, gerina fizinę ir emocinę būklę bei didina atsparumą stresui. Milijonai žmonių visame pasaulyje išbandė šį metodą ir patvirtino jo nešamą naudą kūnui ir protui, tarp jų net tokios pasaulinio garso žvaigždės kaip: Justin Bieber, Ellie Goulding, Jim Carrey, Lady Gaga, Joe Rogan, Orlando Bloom, Lykke Li, Kesha, Tom Brady, Tony Robbins ir kiti. Dabar ir Jūs turite galimybę tai patirti Lietuvoje su paties Wim Hof apmokytais sertifikuotais instruktoriais!

SEMINARO NAUDA

Seminare, kurį veda sertifikuota Wim Hof metodo instruktorė Greta Puzonė, Jūs sužinosite ir išbandysite pagrindinius metodo elementus:

  1. Kvėpavimo pratimai: Išmoksite specialių kvėpavimo technikų, kurios padeda padidinti deguonies kiekį ląstelėse, suteikia energijos ir gerina dėmesio koncentraciją.

  2. Šalto vandens terapija: Išbandysite šalto vandens terapiją, kuri skatina kraujotaką, stiprina imuninę sistemą ir padeda atsipalaiduoti.

  3. Nusiteikimo praktika: Sužinosite, kaip ramiems ir susikaupusiems pasitikti kasdienio gyvenimo iššūkius.

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

Dalyvavimas seminare su sertifikuotu instruktoriumi užtikrina, kad gausite profesionalią ir saugią patirtį. Instruktorius padės Jums suprasti kiekvieno metodo elemento naudą ir pritaikyti juos kasdieniame gyvenime. Taip pat tai puiki proga susitikti ir pasidalinti patirtimis su bendraminčiais.

REGISTRACIJA IR INFORMACIJA

Seminarai vyksta įvairiuose Lietuvos miestuose, tad nesvarbu, kur gyvenate, visada rasite Jums patogią vietą ir laiką. Daugiau informacijos apie artimiausius seminarus ir registraciją galite rasti oficialioje Wim Hof metodo svetainėje arba susisiekiant tiesiogiai su sertifikuotais Wim Hof metodo instruktoriais.

Nepraleiskite progos prisijungti prie šios unikalios kelionės į geresnę sveikatą ir savijautą. Artimiausi Wim Hof metodo pagrindų seminarai su instruktore Greta jau 2024 metų rudenį, o 2024 m. birželio 27 d. ypatingas renginys Vilniuje – SYNC YOUR BREATH, kur net 4 Wim Hof metodo instruktoriai ves atvirą kvėpavimo ir šalčio praktiką!